פוסט היכרות – מעגלים לנשים בתהליכי התפתחות

נעים מאוד, אני שלי פורת קופילוביץ'. הקמתי את האתר הזה, והיום אני גם מנחה טריה של מעגלים לאמהות בתהליכי צמיחה ריגשית.

במשך הרבה שנים הרגשתי שיש דברים שאסור לי לדבר עליהם. התביישתי לדבר על הקשיים שלי. מי שגדלה בבית בלתי מתפקד ריגשית יודעת על מה אני מדברת. כל כך התביישתי שאפילו מול עצמי לא ממש הודיתי שקשה לי. מה שקרה לי ברגע שהפכתי לאמא הוא שנהיה לי יותר קשה, אבל עדיין התביישתי. התביישתי ברגשות מול הילדים שלי, בכעסים שלי, בשפיטה שלי את עצמי, בהצפה שלי, בקושי שלי להיות אמא. התביישתי להיות אני.

ברגע שהבנתי שהקושי שלי קשור בילדות, התחלתי לחקור ולהעמיק ולא היה סוף להתרגשות שלי. הבנתי שאני לא לבד. ושכל זה לא אשמתי. מאז אני קוראת ומתרגמת טקסטים, הרצאות ומאמרים של פסיכולוגים, ומטפלים שמתמחים בתחום הריפוי מילדות עם קושי ריגשי. הקמתי אתר (SheliPorat.com) עם מאמרים מקיפים שכתבתי על הדרכים שבהן ניתן לעבור תהליך של פיתוח מודעות עצמית וריפוי.

למדתי הנחיית קבוצות ומעגלים אצל מיכל מעיין דון ומירה זוהר, כדי לשתף את הידע שלי. ידע שלא תמיד עובר בצורה ברורה בטיפול ריגשי "סטנדרטי". רציתי גם להרגיש שאני לא לבד ולאפשר מקום שבו נשים יוכלו להתבטא בכנות ובעוצמה ובלי להתבייש. כי כולנו דומות.

גיליתי שבמעגל נשים אני מרגישה בבית. המעגל מאפשר לי מפגש פיזי ואנושי עם נשים שנמצאות בתהליך דומה לשלי. אני מרגישה שיש לי מה לתת ומה לקבל ולצמוח ביחד. זו הסיבה שהלכתי ללמוד הנחיית קבוצות ומעגלים, כדי לשתף עוד נשים בחוויה הזאת, וכדי להעביר הלאה את התחושה ששינוי הוא אפשרי.

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר, ולראות איך אנחנו נפגשות.
באהבה,
שלי

לפוסט בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *